ZAPOMEŇTE NA NUDNÝ DRIL

S NÁMI SE BUDETE UČIT S CHUTÍ

CO UMÍME

Naší doménou jsou individuální kurzy. Věříme, že díky nim, můžete v krátkém čase dosáhnout nejvýraznějšího zlepšení. Zapomeňte proto na klasickou výuku cizího jazyka, jak si ho pamatujete ze školy. S námi získáte jistotu v konverzaci ve třech světových jazycích.

ANGLIČTINA   NĚMČINA   ŠPANĚLŠTINA

Jdeme na to jinak

Než se společně začneme posouvat k vašemu vysněnému cíli, musíme zjistit, kde je naše startovací čára. Jednoduchý test nám ukáže, jak ideálně nastavit obtížnost vašich lekcí, abyste se mohli začít zlepšovat. 

Zakládáme si na individuálním přístupu, protože věříme, že každý potřebuje k dosažení úspěchu trochu jiné ingredience. Proto od nás nečekejte žádný univerzální recept. Děláme to jinak!

Využíváme kombinace výukových materiálů a přístupů, které vám pomohou udržet pozornost a koncentrovat se na to podstatné. Postupně se zlepšovat, a nakonec dosáhnout pocitu, kdy cizí jazyk přestane být „cizím“. Nečekejte jen strohé učebnice. Naopak se těšte na úryvky z filmů a seriálů a běžných životních situací.

Výuku si můžete přizpůsobit tomu, co vám vyhovuje víc. Stejně jako její formu.

Můžeme se vídat osobně, anebo s využitím online nástrojů. Jestli chcete vědět, jak taková online hodina vypadá, koukněte na naše video

Během statisíců odučených lekcí jsme pilovali individuální kurzy tak, abyste si mohli říci, ano, zlepšuji se a cítím se skvěle! Stavíme na pevných základech, které tvoří pětice stavebních kamenů.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Vy jste tím, kdo určuje směr a cíl výuky. Každý používá cizí jazyk k rozdílným účelům a podle toho přizpůsobujeme témata a vytváříme studijní plán šitý přímo na míru.

PESTROST

 Kombinujeme poslechy, hry, videa.. Vše pro rychlejší pokroky a zábavnější hodiny.

VYVÁŽENOST

Nesnažíme se upřednostnit jednu oblast jazyka před druhou. Není pravdou, že lze dobře hovořit bez znalosti gramatiky. Ani precizní gramatika není garancí plynulé řeči. Vždy hledáme správný balanc.

PRAKTIČNOST

Naučíme vás živý jazyk. Takový, s jakým se setkáte na ulicích v zahraničí. Budete rozumět, schopni mluvit a bystře reagovat. Zároveň se zaměřujeme na tematické oblasti, které potřebujete. 

OSOBNÍ VAZBA

Každý jsme jiná osobnost s typickými rysy. Abyste se mohli zlepšovat, musí vám lektor sednout. Jedna z podstatných ingrediencí úspěchu, na které si zakládáme.


Vyzkoušejte si nás?

Zarezervujte si svou ukázkovou hodinu zdarma. Během 45 minut se navzájem oťukáme a třeba si i plácneme. Když ne, nevadí. Stačí napsat o jaký jazyk máte zájem, nechat na sebe telefonní kontakt a my se vám ozveme zpět.

Tak pojďte do toho ať máte o čem přemýšlet!

Kde nás najdete

Štefánikova 16/29, 150 00 Praha 5

info@telegraph-hill.eu

Tel: +420 776 724 154

Napište nám

5 + 11 =