ZAPOMEŇTE NA NUDNÝ DRIL

S NÁMI SE BUDETE UČIT S CHUTÍ

KDO JSME

Seznamte se s Telegraph Hill Language School. Naši školu netvoří učebny a kanceláře, ale lidé. Od Markéty Růžičkové, zakladatelky a lektorky v jedné osobě, přes všechny ostatní lektory, až po našeho psího maskota. Společně vám ukážeme, že ovládnout cizí jazyk je zábava!

Markéta Růžičková

Tak to je ona. Naše majitelka a hlavní lektorka, která vdechla Telegraph Hill Language School život. Vede nás ostatní, motivuje nás a je srdcem a duší školy. Mnoho let strávila v Anglii, ale mezi jazyky, které ovládá patří také němčina a španělština. Má dceru a ve volném čase ráda sportuje a tančí.

 

Jazyk: angličtina, němčina, španělština

Marc Felton

 

Marc je z Velké Británie, konkrétně z Manchesteru a s naší školou je spojen téměř od jejího začátku. Jeho zálibou je vaření a cestování. Takže vám klidně dá tip na skvělý výlet anebo poradí, jak udělat kachnu ještě lepší než v restauraci.

 

Jazyk: angličtina

Blake Myers

 

Blake je z USA, ale Praha už se stala jeho druhým domovem. Přistěhoval se sem před 10 lety. Neodolal kouzlu slovanských žen a jeho manželkou se stala Češka s níž společně vychovávají dceru. Ve svém volném čase trénuje týmy roztleskávaček.

 

Jazyk: angličtina

Kateřina Patáková

 

Kateřina strávila mnoho let v Austrálii, kde svou angličtinu vypilovala k dokonalosti. Žije blízko Prahy a společnost jí dělají její dvě milované dcery. Hlavu si nejlépe vyvětrá, když se posadí na hřbet koně a v sedle se s ním vydá na toulky krajinou.

 

Jazyk: angličtina

Jan Kratochvíl

 

Jan do naší školy přišel před dvěma lety a dnes už neodmyslitelně patří do učitelského týmu. Jan studuje medicínu. Pochází z Rakovníka a několik let strávil v Kanadě. Mezi jeho studenty patří nejen dospělí, ale také děti, s nimiž to umí.

 

Jazyk: angličtina

Matt Wagner

 

Matthew pochází z USA, ale v Praze žije už více než 10 let. Za tu dobu mu není cizí ani čeština. Doménou však zůstává jeho rodný jazyk. Ten umí naučit a rozvíjet u dospělých i dětí. Má rád psy a ve volném čase brázdí zasněžené svahy na snowboardu a jezdí na bruslích. Miluje také dlouhé procházky a filmy.

 

Jazyk: angličtina

Carla Mizzau

 

Další z našich sličných učitele je Carla, která pochází z Argentiny z Buenos Aires. Matička Praha jí učarovala již před 15 lety, kdy se sem přestěhovala. Je vdaná, nedávno se jí narodil syn. Carla miluje kočky a cestování, cvičí jógu a nejčastěji ji najdete s knihou v ruce.

 

Jazyk: španělština

Barry Carthy

 

Barry pochází z Irského Dublinu. V Čechách žije již přes 10 let a se svou manželkou a dvěma dcerami bydlí kousek za Prahou. Tělem i duší je velkým sportovcem, proto když má volnou chvíli, rád sedne na kolo anebo v zimě obuje sjíždí svahy na lyžích.

Jazyk: angličtina

Kde nás najdete

Štefánikova 16/29, 150 00 Praha 5

info@telegraph-hill.eu

Tel: +420 776 724 154

Napište nám

2 + 14 =